شرکت امواج خروشان پارس
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

شرکت امواج خروشان پارس از سال 1382  فعالیت غیر رسمی خود را به عنوان پیمانکار در زمینه اجرای سیستم‌های الکتریکال و مکانیکال و ساخت سازه و همچنین تامین تجهیزات مورد نیاز شناورها آغاز نمود. و در سال 1387، فعالیت خود را بطور رسمی در راستای تحقق اهداف صنایع دریایی کشور و در زمینه بازاریابی انواع شناورهای ساخت داخل و خارج از کشور و همچنین تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز  و طراحی و مشاوره در ساخت شناورها آغاز نمود.

این شرکت با دعوت وبکار گیری از افراد با تجربه و کاردان توانسته پروژه های خود را با کیفیت بالا به اتمام برساند و خدمات مورد نیاز مشتریان را با کیفیت مطلوب به آنها ارائه نماید.


زمینه کاری

 -          خرید و فروش و بازاریابی انواع شناورهای داخلی و خارجی


-          مشاوره و قیمت گذاری بر شناورها


-          تامین انواع تجهیزات دریایی و قطعات مورد نیاز جهت ساخت انواع شناور (شامل تجهیزات ناوبری، ایمنی، الکتریکال، مکانیکال، سازه ای، جوش، سیستم رانش، تجهیزات عرشه، ورق های فلزی و غیر فلزی، جرثقیل، تجهیزات سکوهای دریایی و ....)


-          طراحی انواع شناورها اعم از یدک کش، لندینگ کرافت،بارج و... (طراحی سازه ای، الکتریکال، مکانیکال، تجهیزات سازه ای، ...)


-          بررسی هیدرواستاتیکی شناورها (تهیه دفترچه تعادل انواع شناور)


-          همکاری با موسسات رده بندی داخلی جهت تهییه تأییدیه نقشه های مورد نیاز شناورها